Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, smartphone, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, displej, ultrabook, počítač, notebook, tablet a pro operační systémy Windows 10, Android, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Slackware, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, motorky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, free wallpapers, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fraktály, Formule 1, ptáci. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 1440x900, 1024x768, 1536x2048, 1152x1920, 1600x900, 412x846, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 1920x1200, 2560x1440, 1440x960, 768x1024, 854x480, 2048x1536 atd.

Hlášky, rčení, úsloví, motta, myšlenky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, rčení, úsloví, motta, myšlenky, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, sport, účetnictví, český jazyk, stavebnictví, internet, politika, jídlo, literatura, software, nástroje, hardware, věda, latina, nápoje, školství, psychologie, materiály, různé, chemie, kultura, zkratky, nemoce, fyzika atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Biografie slavných osobností, ú, Webové online testy zdarma, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, multimédia, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online vánoční magazín, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, weby, hyperlinky

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Informace, technika, zábava, informace

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Arkansas, Texas, Mississippi, Indiana, Massachusetts, Iowa, Virginie, New York, Illinois, Arizona, Missouri, Severní Karolína, Oklahoma, Nevada, Alabama, Tennessee, Idaho, New Jersey, Georgie, Maryland, Maine, Wyoming, Michigan, Havaj, Vermont atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svíčky, Zima, Strom, Omalovánky, Ježíšek, Borovice, Slámový adventní věnec, Santa Claus, Adventní neděle, Jesličky, Svíčky, Pozadí, Šišky, Vánoční stromeček, Silvestr, Vánoční pozadí, Keramický adventní věnec, Koledy, Křesťanství, Láska nebeská, PF, Windows, Tichá noc, Jmenovka, Adventní svícen, Vosí hnízda, Monitor, Třásně, Adventní kalendář, SMS, Vánoční ubrusy apod.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, pro děti, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, volný čas, Vlajka Anguilly, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, odkazy, Tapety se zvířaty na plochu PC, Online vánoční magazín, Online hry zdarma, výukové pomůcky

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Americké federální vlajky, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, Ilustrační obrázky, H

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Deskovky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Omalovánky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Akční gamesky, Logické hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, technika, zábava, informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, v čem spustit, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit následující typy souborů: dokumenty, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů apod.

Obrázky na PC - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v phablet, mobil, obrazovka počítače, smartphone, displej, ultrabook, PC, monitor, tablet, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy macOS, Mac, Linux Fedora, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 10, Windows 95, Android, Windows XP. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, hudební tapety, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 640x480, 2048x1536, 393x786, 1080x1800, 360x640, 1536x2560, 1280x1024, 768x1024, 320x568, 360x760, 1920x1440, 1024x768 atd.

Frky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: tipy, Obrázky na PC, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Rihanna, humor, internet, Státní vlajky zemí

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Deskovky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Omalovánky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Akční gamesky, Logické hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Síť, technika, zábava, informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, osobnosti a lidé, symboly, hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, nápoje, sport, věda, muži, mapy, květiny, náboženství, přístroje, láska, zvířata, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zelenina, smajlíci a emotikony, halloween, Vánoce a Advent, stavby atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vrah, Ekonom, Prezidenti ČR, Olympijský vítěz, Prezidenti, Husité, Archivář, Císař, Zpěvák, Normalizace, Egypt, Habsburkové, Voják, Avangard Omsk, Hudebnice, Textařka, Filozof, Philadelphia Flyers, KSČ, Politik, Vládce, Zpěvačka, Hokejisté, Ital, Itálie, Druhá světová válka, Lord, Washington Capitals, Masový vrah, Svatý, Pedagog, Vražedkyně, Dabérka, Herec, Renesance, Orlík apod.

Klíčová slova: F, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Nejhranější hry online, Přehled formátů souborů, Grunge hudební styl, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, zeměpis, Cestování po ČR a Evropě, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Odkazy na užitečné webové stránky
Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku
Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení
Naše tipy na užitečné weby
Bolivia
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.