Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Závodník, Rétorika, Washington Capitals, Hokejisté, Náboženství, Olympijský vítěz, Pop, Zavražděn, Miliardáři, Slovenští prezidenti, Pittsburgh Penguins, Starověký Egypt, Poslanci, Politik, Romantismus, Francie, Spisovatel, Obchodník, New York Rangers, Country, Textař, Fotograf, Česká královna, Producent, Zpěvačka, Sci-fi, Ministr, AIDS, Kancléř, Rock ‚n‘ Roll, Hudba, Exilový prezident, Imitátor, Sochař, Prezidenti ČR apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, různé, filozofie, náboženství a křesťanství, počítače, ekonomie a ekonomika, chemie, jídlo, cestování, věda, kultura, nemoce, materiály, lékařství a medicína, matematika, hardware, zločin a právo, politika, psychologie, fyzika, bankovnictví, příroda, zkratky, technika atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: školství, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry, Státní prapory států světa, Vlajka Africké unie, humor, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam zkratek a akronymů, Tapety se zvířaty na plochu PC, P, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, URL

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Oblíkačky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Logické hry, Adventury, Deskovky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Minnesota, Kentucky, Jižní Karolína, Missouri, Idaho, Pensylvánie, Georgie, Montana, Havaj, Michigan, Nové Mexiko, Delaware, Wisconsin, Florida, Kansas, Severní Dakota, Mississippi, Západní Virginie, Illinois, Tennessee, Indiana, Alabama, Maryland, Severní Karolína, Vermont atd.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, displej, PC, monitor, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, notebook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Chrome OS, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows 8, macOS, OSX, Java ME, Lubuntu. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, rostliny, auta, budovy a stavby, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, příroda, krajina. Stahujte v rozlišení 1920x1200, 750x1334, 1280x854, 640x480, 854x480, 1024x600, 1280x1024, hi res 2560x1920, 1280x960, 2048x1080, 1600x1200, 2560x1600, 1536x864, 320x568, 360x640, 2160x3840 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Keywords:Obrázky, kliparty, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online biografie, životopisy osobností, Superhry a hry online zdarma, O filmech Avatar 1 a 2, Státní vlajky států světa, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na plochu zdarma, Online životopisy, biografie, zeměpis, Online testy zdarma

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

černý humor, fórky, kameňáky, fóry, vtipy, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, kameňáky, fóry, vtipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Přehled vlajek USA, Seznam zkratek a akronymů, odkazy, Křesťanské omalovánky k tisku, Online vánoční webzine, Seznam vlajek měst České republiky, linky, výukové pomůcky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, ovoce, zelenina, hudba, květiny, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, mapy, osobnosti a lidé, ženy a dívky, nápoje, sport, hmyz, přístroje, zvířata, rostliny, smajlíci a emotikony, stavby, halloween, láska atd.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Střílečky, Logické, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, jak spustit, jak importovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, grafiku apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, nápoje, školství, technika, příroda, internet, chemie, ekonomie a ekonomika, psychologie, náboženství a křesťanství, politika, matematika, materiály, stavebnictví, bankovnictví, filozofie, literatura, český jazyk, fyzika, nemoce, počítače, kultura, účetnictví, jídlo atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: odkaz, Skvělé hry online zdarma, weby, Obrázek strašidelné vajíčko, pro dospělé, M, info, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Super online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, zločin a právo, vlastnosti, žurnalisté a novináři, osobnosti, národnost, umělci, záliby, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, školství, psychologie, profese a zaměstnání, křesťanství, přezdívky, poruchy, fikce a fantasy atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: zdroje informací, cestování, Přehled souborových přípon, Nejlepší online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Warez Movies, software, music mp3, webové stránky, Pozadí na plochu PC, zábava, č, multimédia, zadarmo, FC Barcelona,

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Flag of Australia
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu monitoru
Naše tipy
Obrázky k vybarvení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.