Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro smartphone, mobilní telefon, tablet, notebook, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, PC, displej, počítač a pro operační systémy Linux Mint, macOS, Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 98, Mac, Windows 10, OSX. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, letadla, jídlo a nápoje, budovy a stavby, operační systémy, Windows. Zvolte si z rozměrů 1440x960, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 854x480, 1280x768, hi res 2560x1920, 1366x1024, 375x812, 360x760, 1152x864, 2048x1080, 2560x1600, 360x640, 1920x1280, 1280x960, 640x480 atd.

černý humor, kameňáky, frky, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, frky, ftipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Masový vrah, Normalizace, Fotograf, Antropolog, Vládce, Životopis, Textařka, NHL, Architekt, Atentát, První republika, Vojevůdce, Hejtman, Miliardáři, Politik, Pop, Esejista, Avangard Omsk, Komik, Dabérka, Filozof, Císař, Vojáci, Olympijský vítěz, Renesance, Sci-fi, Svatý, Hudba, Prezident USA, Imitátor, Zavražděn, Charta 77, KSČ, Poprava, Francouz, Ital apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Florida, Aljaška, Wisconsin, Arkansas, Nebraska, Virginie, Ohio, Západní Virginie, Alabama, New Hampshire, Michigan, Pensylvánie, Idaho, Jižní Karolína, Rhode Island, Massachusetts, Tennessee, Iowa, Oklahoma, Colorado, Kansas, Kalifornie, Arizona, Mississippi, Montana, Minnesota atd.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, internetové stránky, pro děti, Nejlepší školní testy a kvízy, Gábina Partyšová, Tapety na PC, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, Inzeruj, inzerce zdarma, Vlajky států a zemí světa, cestování, Přehled souborových přípon, Státy a jejich prapory

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro mobil, phablet, tablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, monitor, PC, displej, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Android, macOS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows Me. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, jídlo a nápoje, příroda, krajina, sportovní pozadí, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, hudební tapety, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, letadla, moře, oceány, pláže. Zvolte si z rozměrů 750x1334, 1280x854, 1280x800, 393x786, 1600x1200, 1800x1440, 1600x2560, 2048x1080, 1440x900, 360x720, HD 1280x720, 1536x864, 1200x1920, 1440x2560, 2560x2048, Full HD 1080x1920 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Washington, Jižní Dakota, Illinois, New Jersey, Západní Virginie, Delaware, Nevada, Florida, Indiana, Oregon, Utah, Kansas, Vermont, Idaho, Louisiana, Kentucky, Oklahoma, Maine, Aljaška, Texas, Michigan, Maryland, Arkansas, Jižní Karolína, Virginie atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Keywords:volný čas, odkazy, Hry pro nejmenší online, školství, Vlajka Uzbekistánu, Online biografie, životopisy osobností, zadarmo, Hry pro kluky, Šťastné a veselé Vánoce, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, H, Pozadí na PC ke stažení

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť, všeobecné informace zdarma

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky zdarma, La Juventus Football Club, tipy, č, V, Blahopřání nejen k narození miminka, URL, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojáci, Životopis, Imitátor, Český slavík, Maršál, Herec, Florida Panthers, Císař, Architekt, Prezidenti ČR, Avangard Omsk, KSČ, Archivář, Žijící, Esejista, Orlík, Hejtman, Hokejisté, Rakousko-Uhersko, Prezident, Poslanec, Miliardář, Továrník, Normalizace, AIDS, Zpěvačky, Svatý, První republika, Country, Druhá světová válka, HIV pozitivní, Angličané, Washington Capitals, Generalissimus, Gymnasté, Královna apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: odkaz, Prapory českých měst, linky, Omalovánky a pozadí na plochu PC, zajímavosti, zeměpis, Vlajky amerických států USA, Vánoční stromeček, A, Vše o Vánocích, Dopravní značky

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, frky, fóry

Chcete se uvolnit? Vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O Somálcích, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O manželství, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipné hádanky apod.

Full HD wallpapery ke stažení - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, monitor, tablet, mobilní telefon, displej, notebook, PC, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Mac, Linux Mint, Slackware, Windows 10, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 7, Lubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, fraktály, motorky, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, free wallpapers, zvířata, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1440x960, HD 1280x720, 1280x768, 360x720, 1024x600, 2048x1536, 1152x864, 2160x3840, 2560x1920, 375x667, 1080x1920, 1280x960, 1920x1280, 1280x800 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Free game online hry, hyperlinky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Sexy Shannon Elizabeth, počítače, multimédia, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Fotografie topmodelek, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Country flags
Naše tipy na zajímavé stránky
Zlatan Ibrahimović
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ptáků na plochu PC
Tipy na Partnerské weby
Gratulace a přání
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Odkazy na partnerské weby
Filmy, natáčení, střih

Děkujeme vám za vaši návštěvu.