Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. můžete využít v monitor, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, mobil, displej, tablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, FreeBSD, Windows 95, Slackware, Windows Me, Windows 7, Mac, Windows XP, macOS, Linux Mint, Windows NT. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, Formule 1, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, ptáci, květiny, zvířata, fantasy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 1024x600, 1280x800, 1152x768, 2560x2048, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 3200x1200, 1800x1440, 1080x1800, 2560x1600, 1600x900, 375x812, 1280x854, 800x600 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pop, Poprava, Faraon, Zpěvák, Francie, Kladno, Císař, Pedagog, Ministr zahraničí, Habsburkové, Komunista, Zpěvačka, Básník, Dallas Stars, Rakousko-Uhersko, Olympijský vítěz, Maršál, Producent, Generalissimus, Američan, Vládce, Podnikatel, Teolog, Avangard Omsk, Státník, Vražedkyně, Máj, Svatý, Slovák, Husité, Královna, Brno, Obchodník, Prezidenti ČR, Diplomat, Scénárista apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit soubory následujících typů: spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, cestování, info, URL, Texty přání k vánocům, Online adventní magazín, Vlajky měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kelly Clarkson fotky, Webové online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Stručný encyklopedický slovník

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy, frky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O mužích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Windows, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Střílečky, Závody aut, Adventury a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:Super online flash hry, počítače, Super free web games zdarma, zadarmo, Rulet Roulette, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení, Roleta casinos Roulette, zajímavosti, Dopravní značky, Wallpapers na PC

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventury, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Barbie hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Kinder, Wallpaper, Vánoční světýlka, Filmy, Blahopřání, Jingle Bells, Linecká kolečka, Vánoční svařák, Německy, Husarské knoflíky, Štěstí, Ostrava, Umělý vánoční stromek, Historické ozdoby, Jarmark, Vánoční ubrusy, Drážďany, Adventní neděle, Koledy, Slámový adventní věnec, Kuba, Ježíšek, Přání, Vánoční koule, K Tisku, Desktop, Kameňák, Vánoční svícen, Šišky, Vánoční dekorace apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Tennessee, Maine, Aljaška, Minnesota, Colorado, Oklahoma, Virginie, Rhode Island, Iowa, Connecticut, Wyoming, New York, Nevada, Illinois, Jižní Dakota, Pensylvánie, Arkansas, Georgie, Ohio, Nebraska, Idaho, Jižní Karolína, Vermont, Maryland, Havaj atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, tipy, weby, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, R, zdroje informací, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, humor, zdarma, Online vánoční webzine, výukové pomůcky

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Poslanci, Vojáci, Starověký Egypt, Dramatik, Egypt, Vládce, Generalissimus, KHL, Zpěvák, Druhá světová válka, KSČ, Brno, Komunista, Ministr zahraničí, HIV pozitivní, Žhavé výstřely, Továrník, Ministr, Trenérka, Skladatel, Ital, Prezident USA, Básníci, Státník, Dallas Stars, Válka, Vražedkyně, Životopis, Zlatý slavík, Sochař, Prezident, Manýrismus, Mluvčí, New York Rangers, Žijící apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, přezdívky, politika, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, křesťanství, vlastnosti, mytologie, poruchy, psychologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, žurnalisté a novináři, věda, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Informace, technika, zábava, informace

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O škole, O mužích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Němcích apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, jak importovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nej hry online, zeměpis, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Gratulace zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, č, webovky, Růžová mašle na dárky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlajky amerických států USA, školství

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Poslanci, Vojáci, Starověký Egypt, Dramatik, Egypt, Vládce, Generalissimus, KHL, Zpěvák, Druhá světová válka, KSČ, Brno, Komunista, Ministr zahraničí, HIV pozitivní, Žhavé výstřely, Továrník, Ministr, Trenérka, Skladatel, Ital, Prezident USA, Básníci, Státník, Dallas Stars, Válka, Vražedkyně, Životopis, Zlatý slavík, Sochař, Prezident, Manýrismus, Mluvčí, New York Rangers, Žijící apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, přezdívky, politika, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, křesťanství, vlastnosti, mytologie, poruchy, psychologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, žurnalisté a novináři, věda, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Síť, technika, zábava, informace

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické a podobně.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: odkaz, Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států, Flags of the world, V, multimédia, hyperlinky, č, Státní prapory zemí světa, pro dospělé, Spořte si, vytvářejte si úspory!, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Zlínský kraj
Zajímavé webové stránky
Adventní trhy
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční pohádky pro malé i velké diváky
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Brooke Shields
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Doporučené internetové odkazy
Full-HD tapety na pozadí PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.