Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Svatý, Američan, Olympijští vítězové, AIDS, Manýrismus, Avangard Omsk, Imitátor, Stoletá válka, Philadelphia Flyers, ČSSD, Fotograf, Politik, Trest smrti, Historik, Československo, Normalizace, Hudebnice, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Charta 77, Překladatel, Vrah, Kněz, Císař, Čeští králové, Vůdce, První republika, Vražedkyně, Prezidenti, Angličané, Olympijský vítěz, Hokej, Obchodník, Prezident USA, Itálie, Zpěvačka apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Arkansas, Kentucky, Jižní Dakota, Wyoming, Texas, Delaware, Connecticut, Washington, Kalifornie, Wisconsin, Nevada, Michigan, New Jersey, Ohio, Florida, Aljaška, Missouri, Vermont, Minnesota, Západní Virginie, Severní Karolína, Nové Mexiko, Illinois, Georgie, New Hampshire atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, F, cestování, odkazy, Velikonoční textová a obrázková přáníčka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, Biografie slavných osobností, Velikonoční omalovánka živé vejce, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Free game online hry, Přehled vlajek USA

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Faraon, Druhá světová válka, Válka, Filozof, Herečka, Zpěvačky, Hokejisté, Renesance, Ministři, Starověký Egypt, Charta 77, Voják, Philadelphia Flyers, Itálie, Nežijící, Prezidenti USA, HIV pozitivní, Císař, Gymnasté, Podnikatelé, Dramatik, Teolog, Slováci, Němci, Životopis, KHL, Česká královna, Francie, Miliardář, Diplomat, Žhavé výstřely, Herec, Právník, Slovák, AIDS, Husité apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Keywords:zdarma, Webové online testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Staré hry online, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdroje informací, Přehled vlajek USA, Obrázek Velikonoční králíček, Adventní magazín, URL, Online testy a kvízy zdarma

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, nástroje a přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, auta, jídlo a nápoje, nápoje, Vánoce a Advent, stavby, mapy, květiny, dopravní prostředky, náboženství, hudba, sport, přístroje, zelenina, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, ženy a dívky, láska, zvířata atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: doporučujeme, Obrázky, kliparty, Přehled zkratek a akronymů, Barevná malovaná vejce, internetové stránky, zeměpis, Super online kvízy, Cestovatelské stránky, Dopravní značky, tipy, Seznam souborových přípon, Hry pro dívky online

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Pozadí na plochu PC - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. můžete využít v notebook, počítač, obrazovka počítače, mobil, PC, tablet, mobilní telefon, monitor, ultrabook, displej, phablet a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Slackware. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, flóra, stromy, fantasy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, motorky, Formule 1, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 360x720, 768x1024, 1152x864, 1600x1200, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1080x1800, HD 1280x720, 375x667, 1600x2560, 2560x1600, 1536x2048, 3200x1800 atd.

Fórky, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: pro dospělé, humor, Dopravní značky, Romantické zamilované sms vzkazy, zajímavosti, Tapety na plochu PC, Pozadí na plochu PC, Online hra malování vajíček, Nejlepší hry pro dívky, multimédia, Full HD tapety na PC zdarma

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Síť, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kavkazská jedle, Stromeček, Košíčky, Televize, Kapr, Umělý vánoční stromek, Vánoční svíčky, Blahopřání, Popelka, Anglicky, Husarské knoflíky, Wallpaper, Svíčky, Betlém, Štědrý den, Lego, Vánoční kaktus, Štědrý večer, Václavské náměstí, Pokrmy, Květiny, Rostliny, Desktop, Dia, Jesličky, Kameňák, SMS, Adventní svícen, Linux, Papírový vánoční stromek, Koleda apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, monitor, počítač, notebook, mobil, phablet, smartphone, tablet, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, Chrome OS, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows Server 2012, macOS, Android, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, budovy a stavby, zvířata, květiny, kytky, rostliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 800x1280, 1024x600, 1280x854, 1440x960, 2560x2048, 750x1334, 1080x1800, 1600x2560, 1200x1920, hi res 2560x1920, 1280x1024, 768x1024, 1152x768, 1920x1440, 1920x1280, 2160x3840 atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, školství, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánka kraslice k vybarvení, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Blahopřání velikonoční, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Modelky a celebrity
Tipy na zajímavé weby
Obrázek fialové vajíčko
Doporučené internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Naše tipy na užitečné weby
Real Madrid fotbalový klub
Zajímavé webové stránky
World Flags
Tipy na užitečné weby
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.