Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Továrník, Obchodník, Sebevražda, Žhavé výstřely, Zpěvačky, Český slavík, Hudba, Florida Panthers, Fotograf, Country, Ministři, Sochař, Trest smrti, Ministr, Kancléř, Miliardáři, Ekonom, Slováci, Masový vrah, Křesťanství, Stoletá válka, Američan, Ministr zahraničí, Scénárista, Poslanci, Dallas Stars, Zavražděn, Atentát, Diplomat, Válka, Poslanec, Česká královna, Podnikatel, Textařka, Čeští králové, Básníci apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: pro děti, zdroje informací, info, weby, Juventus Turín, F, Obrázky vlajek států světa, hyperlinky, Kliparty zadarmo ke stažení, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení, odkaz, počítače

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, hudební zkratky, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, země EU, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, zkratky, zločin a právo, politika, věda, nemoce, materiály, rostliny, latina, literatura, kultura, matematika, nástroje, filozofie, hardware, bankovnictví, český jazyk, účetnictví, fyzika, internet, počítače, cestování, náboženství a křesťanství, sport atd.

Ftipy, anekdoty, frky, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, frky, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:doporučujeme, Online hry pro děti zdarma, Online testy zdarma bez registrace, volný čas, Omalovánky k vytištění, Hry pro nejmenší online, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, Gratulace a přání, Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, měny, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, grafiku, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Michigan, Pensylvánie, Ohio, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Wisconsin, Tennessee, New Hampshire, Montana, Georgie, Severní Karolína, Illinois, Havaj, Florida, Oklahoma, Delaware, Arizona, Aljaška, Kansas, Washington, Louisiana, Massachusetts, Colorado, New Jersey, Connecticut atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Online zeměpisné testy zdarma, Online poker, karetní hry na Internetu, tipy, webovky, Dopravní značení, Přání k narozeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Vše o Vánocích, Seznam zkratek a akronymů

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, přístroje, láska, náboženství, osobnosti a lidé, auta, ženy a dívky, jídlo a nápoje, symboly, dopravní prostředky, mapy, hmyz, sport, muži, halloween, stavby, nástroje a přístroje, ptáci, zvířata, květiny, ovoce, věda, rostliny atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, Karetní, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní a podobně.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Přehled formátů souborů, Online životopisy, biografie slavných osobností, Paris Saint-Germain F.C., Nej hry online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, cestování, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, B, zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Otevřený formát, odkazy, Hry pro dívky online, Federace USA, Pozadí na PC, Webové html5 hry zdarma, M, Sao Tome and Principe, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Slovakia, Croatia, Czechia
Doporučené odkazy
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Naše tipy na zajímavé stránky
Andorra
Tipy na užitečné weby
Motokros, motorky, závody
Partnerské internetové stránky
Biblické omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Puzzle online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.