Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventury, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oblíkačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Sportovní gamesy apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Akční hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Strategie, Animace, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Logické, Sportovní, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: doporučujeme, výukové pomůcky, internetové stránky, pro dospělé, Tapety na plochu Vesmír, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Online vánoční magazín, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Prapory regionů a království, Online vánoční magazín, Biografie slavných osobností, Dopravní značení

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, český jazyk, software, lékařství a medicína, internet, ekonomie a ekonomika, literatura, příroda, chemie, politika, cestování, náboženství a křesťanství, materiály, nemoce, různé, zkratky, matematika, psychologie, stavebnictví, věda, kultura, technika, jídlo, školství atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice apod.

Keywords:Pozadí na plochu počítače, Full HD pozadí na PC, zajímavosti, Nej hry online, Descarga de música, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států a zemí světa, Vlajky států obrázků, Hungary, Webové online testy zdarma, tipy, Nejlepší online hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, lékařství a medicína, filozofie, počítače, český jazyk, politika, nemoce, nápoje, cestování, software, technika, školství, fyzika, nástroje, psychologie, matematika, hardware, zločin a právo, rostliny, účetnictví, věda, literatura, různé, chemie atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, halloween, jídlo a nápoje, symboly, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, nástroje a přístroje, stavby, květiny, hudba, muži, ptáci, osobnosti a lidé, mapy, věda, dopravní prostředky, ženy a dívky, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, zvířata, hmyz, náboženství atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: weby, cestování, Online hry zdarma, Fotbalista Andrés Iniesta, B, zadarmo, zábava, Kate Moos, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Vlajky amerických států USA, internet

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Connecticut, Arizona, Maryland, Texas, Tennessee, Arkansas, Delaware, Washington, Georgie, Michigan, Ohio, Indiana, Wisconsin, Aljaška, Virginie, Mississippi, Kalifornie, Severní Karolína, Colorado, Minnesota, Montana, Jižní Karolína, Iowa, Jižní Dakota, Kansas atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Křesťanské omalovánky k tisku, kuriozity, F, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu zbraně, Seznam zkratek a akronymů, Federace USA, info

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dabérka, Esejista, Vražedkyně, Slovák, Ministr, Scénárista, Rakousko-Uhersko, Český slavík, Básník, Svatý, Atentát, Československo, Kancléř, Manýrismus, Florida Panthers, Renesance, Čeští králové, Dallas Stars, Brno, Pedagog, Hudba, Stoletá válka, Country, Vůdce, Druhá světová válka, Vládce, Diplomat, Křesťanství, Zlatý slavík, Novinář, Herečka, NHL, Vojáci, Maršál, Prezident, Romantismus apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, volný čas, zeměpis, URL, Webové online testy zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Webové online testy zdarma, multimédia, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Prapory regionů a království, Online hry pro děti zdarma, odkaz, Tapety pláže,

Několik fórů na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Přání a obrázky
Partnerské weby
Country flags
Naše tipy
Film Avatar 1,2
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.