Partnerské weby, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministři, Prezidenti ČR, Orlík, NHL, Rétorika, Právník, Country, Textař, Máj, Antropolog, Avangard Omsk, První republika, Sci-fi, Itálie, Dramatik, Mluvčí, Žijící, Prezidenti USA, Maršál, Producent, Vládce, Skladatel, Křesťanství, Rakousko-Uhersko, Trest smrti, Básníci, Olympijský vítěz, Podnikatelé, Hokej, Romantismus, Novinář, Vražedkyně, KHL, Pittsburgh Penguins, Američan, Miliardáři apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, počítač, displej, phablet, smartphone, monitor, PC, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, FreeBSD, Slackware, Windows Me, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 95, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Fedora. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, noční města, sportovní pozadí, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, příroda, krajina, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hudební tapety, květiny, kytky, moře, oceány, pláže. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 1536x2560, 360x760, 750x1334, 1920x1280, 1440x900, 393x786, 1920x1080 Full HD, 800x1280, 1280x800, HD 1280x720, 1280x854, 375x667, 1920x1200, 1680x1050, 854x480 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, ekonomie a ekonomika, jídlo, školství, nápoje, zločin a právo, nemoce, bankovnictví, český jazyk, hardware, materiály, software, chemie, náboženství a křesťanství, nástroje, psychologie, cestování, latina, internet, lékařství a medicína, filozofie, kultura, zkratky, matematika atd.

Klíčová slova: info, Staré hry online, doporučujeme, Adventní magazín, Roztomilý zajíček, pro děti, Vánoční magazín, odkazy, Obrázek sovětské vajíčko, internetové stránky, kuriozity, webové stránky, URL

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, historie, psychologie, vlastnosti, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, zločin a právo, přezdívky, politici, filozofie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, národnost, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, školství, poruchy atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Bonmoty, myšlenky, motta, moudrosti, výroky, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, motta, moudrosti, výroky, přísloví, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o víře, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, humor, zadarmo, výukové pomůcky, Chicago city, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zadarmo, Seznam zemí světa a jejich vlajky, školství, volný čas

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Informace, zábava, důležité informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší školní testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek tři vajíčka, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Přehled souborových přípon, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Animace, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, profese a zaměstnání, národnost, umělci, filozofie, politika, křesťanství, osobnosti, mytologie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, záliby, poruchy, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, školství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, sport, státní správa atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, O mužích, O manželství, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Němcích, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Omalovánky vlajek, Federace USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Středočeský kraj, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky států obrázků, Online biografie, životopisy osobností

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Animace, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, geocaching apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, V, weby, linky, multimédia, Filmy, filmová kamera, střih, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Dopravní značky, Nejlepší hry pro dívky, zdarma, Obrázek Velikonoční vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Obrázek chodící vajíčko
Tipy na zajímavé weby
United Arab Emirates
Odkazy na partnerské weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k svátku podle jmen
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek kuře
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční jízda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.