Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, fórky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, vtipné texty, fórky, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: humor, odkaz, URL, Online hry zdarma, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, F, kuriozity, pro děti, World Flags, Wallpapers na PC ke stažení, Ilustrační obrázky, doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Karetní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, Puerto Rico, odkazy, multimédia, F, Pozadí na plochu voda, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů

Free game online hry

Zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Strategie, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Sportovní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

Výroky, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, úsloví, motta, z kategorií citáty o člověku, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Wallpapery na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, smartphone, PC, mobil, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 7, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Fedora, OSX, Java ME, Mac, BlackBerry OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, vesmír, kosmos, Formule 1, Rally, závody aut, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, motorky, fantasy, zvířata. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1152x864, 1440x2560, 412x846, 1920x1440, 1366x768, 360x720, 393x786, 1600x2560, 1920x1280, 320x568, 2560x1920, 2160x3840, 1280x960, 1440x900, 1024x768 atd.

Fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Němcích, O manželství, Frky ze života, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: pro dospělé, zajímavosti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Charlize Theron, linky, Online adventní magazín, zeměpis, Tajikistan, výukové pomůcky, zábava, počítače, Obrázky, kliparty

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, jídlo, zločin a právo, literatura, počítače, chemie, nemoce, lékařství a medicína, sport, příroda, cestování, psychologie, školství, filozofie, matematika, software, nástroje, bankovnictví, věda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, různé, politika, náboženství a křesťanství atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Frky, vtipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky

Potřebujete se naladit? Frky, vtipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O škole, O ekonomech, O zvířátkách, O ženách, Vtipné hádanky, O mužích, O manželství, O Windows, Vtipy o doktorech apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Vlajky zemí světa, cestování, Cristiano Ronaldo, zdarma, webovky, weby, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Pozadí na PC, Nejhranější hry online, webové stránky

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, jídlo, zločin a právo, literatura, počítače, chemie, nemoce, lékařství a medicína, sport, příroda, cestování, psychologie, školství, filozofie, matematika, software, nástroje, bankovnictví, věda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, různé, politika, náboženství a křesťanství atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Ministři, Ital, Pop, Boston Bruins, Francie, Normalizace, Kancléř, Žhavé výstřely, Charta 77, Vojáci, Historik, Ekonom, Hudebnice, Romantismus, Němci, První republika, Poprava, Renesance, Poslanci, Prezidenti USA, Vůdce, Imitátor, Česká královna, Podnikatel, Trest smrti, Prezidenti, Druhá světová válka, Čeští králové, Herečka, Pedagog, Vražedkyně, KSČ, Lord, Avangard Omsk, Královna apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Vlajky států obrázků, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Nejlepší online hry zdarma, F, zdroje informací, Vánoční magazín, Online web Hry zdarma bez registrace, ú, Mamiko Tayama,

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Vše pro kolo
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Naše tipy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Biblické omalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.