Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit následující typy souborů: písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Florida, New York, Severní Dakota, Wisconsin, Indiana, Kentucky, Washington, Colorado, Rhode Island, Minnesota, Massachusetts, Illinois, Oregon, Alabama, New Jersey, Vermont, Kalifornie, Missouri, Michigan, Wyoming, Mississippi, Havaj, Nevada, Utah, Montana atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Dopravní značky, F, Vlajky měst České republiky, Přání k narozeninám, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, V, Plzeň - památky, atrakce, plzeňské pivo, Slovník pojmů Co je to?, školství, weby, Online adventní magazín

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Výroky, rčení, přísloví, myšlenky, motta, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, rčení, přísloví, myšlenky, motta, bonmoty, moudra, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o ženách od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:počítače, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky, Přáníčka k výročí svatby, Staré hry online, cestování, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Zlatan Ibrahimović, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, F

Tapety na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, notebook, monitor, tablet, mobilní telefon, phablet, PC, mobil, ultrabook, počítač, displej a pro operační systémy Mac, OSX, Windows Me, macOS, Slackware, Windows 7, Linux Mint, Windows NT, Windows 10, Chrome OS, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, sportovní a závodní auta, ptáci, zvířata, sportovní wallpapery, free wallpapers, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 1440x2560, 1280x960, 1200x1920, 1024x600, 1280x1024, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 375x812, 1280x720, Full HD 1080x1920, 393x786, 2560x2048, 320x568, 1600x900 atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, software, literatura, hardware, nemoce, nápoje, internet, fyzika, materiály, sport, latina, stavebnictví, kultura, jídlo, počítače, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, cestování, chemie, účetnictví, politika, různé, psychologie, věda atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Full HD pozadí ke stažení, Text známé vánoční koledy Jak jsi krásné, neviňátko, humor, A, výukové pomůcky, Textová přání, obrázková přáníčka, zdarma, Superhry a hry online zdarma, Webové online testy zdarma, URL

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, muži, auta, přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, ptáci, halloween, nápoje, hudba, rostliny, hmyz, náboženství, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, mapy, zvířata, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, láska, osobnosti a lidé atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Logické, Karetní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Deskovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vánoční web - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční kaktus, Strom, Adventní svícen, Mrazík, Tiskárna, Svíčky, Santa Claus, Řetězy, Keramika, Cesmína, Štóla, Patchwork, Korálky, Skleněné ozdoby, Vinná klobása, Václavské náměstí, Písnička, Květiny, Anděl, Blahopřání, Láska nebeská, bezlepkové cukroví, Bůh, Přáníčko, Bramborový salát, Zima, K Tisku, Jmelí, Keramický adventní věnec, Adventní kalendář, Adventní trhy apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: webové stránky, Kliparty pro Office, Federace USA, Sněhulák, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, A, Hry pro nejmenší online, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zajímavosti, Hry pro kluky, Životopisy osobností

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, muži, auta, přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, ptáci, halloween, nápoje, hudba, rostliny, hmyz, náboženství, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, mapy, zvířata, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, láska, osobnosti a lidé atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Film, Blahopřání, Vánoční svařák, Neviňátko, Svíčky, Nový rok, Německy, SMS, Advent, Pozadí, Vánoční světýlka, Řetězy, Píseň, Štědrý den, Stromeček, Ostrava, Anglicky, Dárky, Třásně, Brambořík, Dia, Jmenovky, Vánoční koledy, Striezelmarkt, Historické ozdoby, Květiny, Košíčky, Vánoční ubrusy, Schleich, Alkoholový kalendář, Vánoční stromeček apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, filozofie, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, nadpřirozené osoby, křesťanství, profese a zaměstnání, umělci a umění, historie, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, poruchy, žurnalisté a novináři, psychologie, fikce a fantasy, lékařství, záliby a hobby atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, příroda, cestování, chemie, ekonomie a ekonomika, školství, sport, kultura, literatura, náboženství a křesťanství, účetnictví, český jazyk, různé, matematika, nemoce, věda, materiály, politika, jídlo, počítače, bankovnictví, nástroje, filozofie, rostliny atd.

Klíčová slova: kuriozity, pro děti, Kliparty pro Office, Seznam zemí světa a jejich vlajky, tipy, SMS přání k svátku podle jmen, zadarmo, internet, Skvělé hry online zdarma, Webové online testy zdarma, Super free web games zdarma, Full HD wallpapers na PC, Omaha Hold’em poker, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Hanoj city
Tipy na užitečné weby
Novoročenka pojmenovaná láhev
Odkazy na partnerské weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Partnerské internetové stránky
kdo je to Mikuláš?
Naše tipy na zajímavé stránky
Athletic Bilbao
Tipy na Partnerské weby
Vánoční vaječňák

Děkujeme vám za vaši návštěvu.