Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: weby, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na PC, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Prapory českých měst, Státní vlaječky, prapory, Super online kvízy, Charlize Theron, pro dospělé, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Angličané, Normalizace, Fotograf, Charta 77, Závodník, Antropolog, Prezident, Trenérka, Poslanec, Poslanci, Orlík, Dabérka, NHL, Avangard Omsk, Nobelova cena, Filozof, Kladno, Pop, Politik, Romantismus, Ministři, Máj, ČSSD, Imitátor, Spisovatel, Sebevražda, Slovák, Architekt, Miliardáři, Komik, Producent, Prezidenti USA, Československo, Právník, Generalissimus, Esejista apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, vtípky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, O zvířátkách, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Windows apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:webovky, Kliparty pro Office, Kliparty pro dokumenty, pro děti, Georgia, Online vánoční magazín, Dopravní značení, Vánoční magazín, Test, examination, exam, evaluation, assessment, V, Super online kvízy, Superhry a hry online zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, záliby, sport, státní správa, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, národnost, vlastnosti, politika, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, zločin a právo, žurnalisté a novináři, politici, poruchy, umělci, přezdívky, mytologie, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, fikce a fantasy atd.

Frky, fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o policajtech, O manželství, O Němcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: volný čas, počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání, přáníčka, blahopřání, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník, Počítačové tapety pro Windows, Omalovánky, hry pro děti, školství, Přehled souborových přípon, webové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Monitor, Pastýř, Omalovánky, Adventní svícen, Samolepky, Linux, Vánoční stromek, Plzeň, PF, Láska nebeská, Svíčky, Vánoční punč, LED svíčky, Papírový vánoční stromek, Ježíšek, Perníčky, Vánoce, Striezelmarkt, Stromeček, Pro děti, Vinná klobása, Ostrava, Štóla, Ohňostroj, Kameňák, Filmy, Koleda, Plocha, Vánoční stromeček, Bramborový salát, Lego apod.

Aforismy, hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Aforismy, hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o dobru, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o kráse od různých známých osobností.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, monitor, tablet, notebook, phablet, displej, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Android, Windows 95, BlackBerry OS, Slackware, Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows 10, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, fantasy, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, ptáci, Formule 1, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 360x640, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 375x667, 1152x1920, 1600x1200, 3200x1800, 375x812, 1366x1024, 1280x720, 1024x600, 320x568, 1200x1920, 1280x1024, 1920x1440, 1024x768 atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtípky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, státní správa, filozofie, sport, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, vlastnosti, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, národnost, poruchy, přezdívky, psychologie, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, věda, lékařství, záliby atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Grunge hudební styl, Online životopisy, biografie, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, World flags, odkazy, zdroje informací, V

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Monitor, Pastýř, Omalovánky, Adventní svícen, Samolepky, Linux, Vánoční stromek, Plzeň, PF, Láska nebeská, Svíčky, Vánoční punč, LED svíčky, Papírový vánoční stromek, Ježíšek, Perníčky, Vánoce, Striezelmarkt, Stromeček, Pro děti, Vinná klobása, Ostrava, Štóla, Ohňostroj, Kameňák, Filmy, Koleda, Plocha, Vánoční stromeček, Bramborový salát, Lego apod.

Aforismy, hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Aforismy, hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o dobru, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o kráse od různých známých osobností.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, monitor, tablet, notebook, phablet, displej, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Android, Windows 95, BlackBerry OS, Slackware, Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows 10, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, fantasy, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, ptáci, Formule 1, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 360x640, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 375x667, 1152x1920, 1600x1200, 3200x1800, 375x812, 1366x1024, 1280x720, 1024x600, 320x568, 1200x1920, 1280x1024, 1920x1440, 1024x768 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Pozadí na plochu PC, zadarmo, URL, Vlajky jednotlivých států USA, Omalovánky a vymalovánky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, kuriozity, Online hry zdarma, multimédia, Super online kvízy, Beyoncé Knowles, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky nejen pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
AC Milán
Doporučené internetové odkazy
Vietnamská vlajka
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.