Naše tipy, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, sport, nástroje a přístroje, ovoce, květiny, ženy a dívky, přístroje, rostliny, zvířata, stavby, mapy, hmyz, ptáci, zelenina, hudba, láska, muži, nápoje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, křesťanství, umělci, poruchy, politici, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, sport, přezdívky, rodinné vztahy, národnost, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, záliby, osobnosti, žurnalisté a novináři, věda, filozofie atd.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Obrázek čokoládový zajíc, K, Hry pro dívky online, Webové online hry zdarma, Obrázek kuřátka, Vše o Vánocích, Obrázky, kliparty, zadarmo, zábava

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Strategie, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Bojové hry, Střílečky, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, český jazyk, software, internet, nemoce, rostliny, technika, ekonomie a ekonomika, příroda, kultura, stavebnictví, bankovnictví, věda, náboženství a křesťanství, latina, zkratky, cestování, účetnictví, nápoje, nástroje, chemie, politika, hardware, filozofie atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:Americké federální vlajky, odkazy, Dopravní značení, tipy, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Nej hry online, Obrázky vlajek měst ČR, Online biografie, životopisy osobností, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, webovky, Přehled souborových přípon, volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Historické ozdoby, Dárky, Vánoční koledy, Jmelí, Text, Linux, Jmenovky, Smrk, Filmy, Patchwork, Linecká kolečka, Popelka, Sněhová vločka, Ježíšek, Vánoční kaktus, Zima, Zdraví, Lego, Koledy, Tapeta, Adventní svícen, Adventní věnec, Sněhulák, Písnička, Cesmína, Šišky, Ostrava, Vánoční filmy, Vykrajovátka, Samolepky, Vánoční prostírání apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Pozadí na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, monitor, mobil, displej, smartphone, počítač, ultrabook, mobilní telefon, PC, tablet, notebook a pro operační systémy Slackware, macOS, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Mac, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Java ME. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, zvířata, hmyz a pavouci, fraktály, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, ptáci, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1440x900, 1536x2560, 1280x720, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1280x768, 2560x2048, 1024x768, 2160x3840, 412x846, 320x568, 1680x1050, 1600x900 atd.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Adventury, Oddechové hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky apod.

Klíčová slova: F, Stručný encyklopedický slovník, Státní vlaječky, prapory, Fernando Torres hiszpański piłkarz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, M, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánka kraslice k vybarvení, Pozadí na PC ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, multimédia, F

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, láska, dopravní prostředky, symboly, sport, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, přístroje, mapy, rostliny, halloween, smajlíci a emotikony, zvířata, náboženství, hmyz, nástroje a přístroje, zelenina, ovoce, nápoje, květiny, osobnosti a lidé, muži atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Náš tip, internet, počítače, hry

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Logické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, filozofie, sport, záliby, profese a zaměstnání, psychologie, rodinné vztahy, osobnosti, lékařství, historie, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, věda, mytologie, národnost, poruchy, podnikání a podnikatelé, státní správa, fikce a fantasy atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: pro děti, info, hyperlinky, Velikonoční mazanec, Vánoční magazín, F, zdarma, Blahopřání Mám čest být vajíčko, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na plochu počítače

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, láska, dopravní prostředky, symboly, sport, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, přístroje, mapy, rostliny, halloween, smajlíci a emotikony, zvířata, náboženství, hmyz, nástroje a přístroje, zelenina, ovoce, nápoje, květiny, osobnosti a lidé, muži atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Síť, internet, počítače, hry

Moudra, bonmoty, moudrosti, rčení, úsloví, myšlenky, motta

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, moudrosti, rčení, úsloví, myšlenky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, rostliny, nástroje, účetnictví, fyzika, příroda, ekonomie a ekonomika, technika, politika, sport, latina, cestování, filozofie, lékařství a medicína, hardware, stavebnictví, zkratky, bankovnictví, zločin a právo, školství, psychologie, nápoje, počítače, kultura atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, zajímavosti, Online testy zdarma, pro dospělé, Omalovánky k vybarvení, humor, Obrázky na plochu PC, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, zdroje informací, Online životopisy, biografie slavných osobností, Popeleční středa, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Obrázek zelené vejce
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční tvoření
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení
Tipy na užitečné weby
World countries and flags
Odkazy na partnerské weby
Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.