Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fórky, frky

Chcete se uvolnit? černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, O Windows, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, O škole apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace, zábava, důležité informace

Myšlenky, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Myšlenky, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lži, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o lásce od různých známých osobností.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: webovky, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Super online kvízy, Kenya, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Fotbalista Luis Suárez, Vše o Vánocích, linky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, národnost, fikce a fantasy, zločin a právo, politici, přezdívky, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, filozofie, nadpřirozené osoby, mytologie, osobnosti, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, podnikání a podnikatelé, umělci, profese a zaměstnání, státní správa, záliby, poruchy, školství atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:multimédia, Životopisy slavných osobností, URL, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přáníčka k svátku, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy, Federace USA, Vlajky měst Olomouckého kraje, Super online flash hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, info

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Vybírejte z kategorií Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, , webové stránky, Seznam souborových přípon, zadarmo, Póquer juego de apuestas, humor, zajímavosti, Super online flash hry, Obrázky na PC

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, zelenina, dopravní prostředky, nápoje, sport, halloween, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, květiny, nástroje a přístroje, hudba, náboženství, ptáci, láska, auta, rostliny, smajlíci a emotikony, muži, symboly, zvířata atd.

PC tapety pro Windows - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, displej, PC, phablet, počítač, notebook a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux. Wallpapery na plochu PC z kategorií sportovní a závodní auta, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, zvířata, Formule 1, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 1280x800, 2560x1440, 375x812, 1920x1280, 1440x2560, 1152x1920, 1920x1440, 1024x768, 1280x1024, 1280x720, 1280x768, 412x846, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 768x1024 atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Betlém, Vánoční stromeček, Pro děti, Vánoční tapety, Adventní svícen, Mrazík, Jesličky, Anglicky, Alkoholový kalendář, Santa, Jmenovka, Láska nebeská, Zima, Rumové řezy, Desktop, Drážďany, Santa Claus, Zdraví, Třásně, Borovice, Vánoční filmy, Tisk, Jedle, Vinná klobása, Vánoční kaktus, Vánoční koule, Přání, Dia, K Vytisknutí, Ohňostroj apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: volný čas, F, cestování, Modelky a celebrity, Seznam přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, Seznam zkratek a akronymů, Online omalovánky Sport pro děti, Obrázky vlajek států světa, M, Vlajky zemí světa

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Náš tip, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, státy usa, měny, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Staré hry online, internet, č, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Antarctica, Dopravní značení, PC tapety pro Windows, pro děti, Online testy a kvízy zdarma, kuriozity, tipy, Přání k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Naše tipy
Belize
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Partnerské weby
Filmy, natáčení, střih
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.