Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, New York, Kansas, Georgie, Aljaška, Tennessee, Idaho, Wisconsin, Arkansas, Maine, Washington, Alabama, Iowa, Indiana, Kentucky, Colorado, Jižní Karolína, Havaj, Connecticut, Texas, Montana, Maryland, Nové Mexiko, Mississippi, Massachusetts, Arizona atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet, informace a zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Pro dívky, Klasické, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Online hry pro děti zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Vojenské tapety na PC, Online web Hry zdarma bez registrace, M, Ilustrace, obrázky, Sexy Laetitia Casta, Online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdroje informací, Státní prapory

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Výroky, motta, aforismy, myšlenky, moudrosti, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Výroky, motta, aforismy, myšlenky, moudrosti, úsloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o víře od různých známých osobností.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Omalovánky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Akční gamesky, Střílecí hry, online html5 hry apod.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, zábava, hyperlinky, Penelope Cruz, webové stránky, V, Super free web games zdarma, Antistresové omalovánky, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční magazín, cestování

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, počítač, PC, phablet, mobil, notebook, mobilní telefon, smartphone, displej, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Android, SUSE Linux, Windows Server 2012, OSX, Linux Mint, Windows Me, Windows 2000. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, Formule 1, sportovní a závodní auta, fantasy, fraktály, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 1920x1280, 2560x1920, 750x1334, 1280x720, 1366x768, 1152x1920, 2560x2048, HD 1280x720, 4800x1200, 1280x960, 1536x2048, 2160x3840, 375x667, 1800x1440, 360x640 atd.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Trest smrti, Vládce, Američan, KHL, Ekonom, Němci, Obchodník, Avangard Omsk, Olympijský vítěz, Olympiáda, Komunista, Producent, Atentát, Fotograf, Žhavé výstřely, Slovenští prezidenti, Dramatik, Manýrismus, Herec, Mim, Habsburkové, Hudba, Kladno, Zavražděn, Faraon, Miliardář, Brno, Egypt, Stoletá válka, Protektorát, Pittsburgh Penguins, Textařka, Podnikatel, Komunisté, Česká královna apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Náš tip, informace a zábava

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Kameňáky, frky, vtipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, frky, vtipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Full HD wallpapery ke stažení, Dopravní značení, Paris Saint-Germain F.C., Full HD pozadí na PC, Superhry a hry online zdarma, Prapory českých měst, Poker online card game, odkazy, zdarma, V, volný čas

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, informace a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, psychologie, sport, fikce a fantasy, národnost, vlastnosti, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, filozofie, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, poruchy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, historie, umělci, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, věda atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, sport, zelenina, rostliny, hmyz, zvířata, halloween, věda, přístroje, stavby, láska, nástroje a přístroje, mapy, květiny, symboly, osobnosti a lidé, auta, ptáci, hudba, ovoce, jídlo a nápoje atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Vlajky zemí světa, Arsenal Football England, počítače, Wallpapers na PC ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, URL, multimédia, humor

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace, informace a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Vtipné texty, frky, vtípky, fóry, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtípky, fóry, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O škole, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O důchodcích apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: webovky, Online testy zdarma, Online adventní magazín, tipy, Přehled vlajek USA, Free style - volný styl, linky, weby, školství, Webové online testy zdarma, info, Dopravní značky, Angelina Jolie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Maminko, proč máme ... ?: Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Další odkazy:

AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan
Doporučené internetové odkazy
Chicago city
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Latvia
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky ptáků na plochu PC
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky pro děti online
Zajímavé internetové odkazy
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.