Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: bezlepkové cukroví, Filmy, Bramborový salát, Křesťanství, Koledy, Vánoční kaktus, Kavkazská jedle, Jarmark, Píseň, Brno, Vánoční punč, Koleda, Vánoční hvězda, Zima, Vánoční prostírání, Vánoční stromeček, Keramika, Drážďany, Neviňátko, Mrazík, Rumové řezy, Svíčky, Televize, Ostrava, Tapeta, Brambořík, Vánoční koule, Borovice, Windows, Přání, Linux apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: pro děti, Členské země americké federace, R, školství, Ruleta Online, stávky Roullete, Online životopisy, biografie, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Gratulace zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Kliparty zdarma ke stažení, Super online flash hry, Full HD pozadí na PC

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Sportovní gamesy, Barbie hry, Akční gamesky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, online html5 hry, Adventury, Logické hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Síť, cestování, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, phablet, PC, počítač, displej, mobil, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, Slackware, FreeBSD, Lubuntu, BlackBerry OS, OSX, Windows XP. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, hudební tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, rostliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 360x760, 1680x1050, 1440x900, 750x1334, 1280x1024, HD 1280x720, 1600x2560, 2560x1440, 1024x768, 854x480, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 393x786, 1280x960, 1800x1440 atd.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Celebrita Kirsten Dunst, F, weby, zdarma, Typická vánoční kometa, volný čas, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, materiály, náboženství a křesťanství, příroda, politika, sport, zločin a právo, nemoce, filozofie, chemie, nástroje, zkratky, český jazyk, hardware, matematika, latina, psychologie, různé, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, fyzika, školství, nápoje, jídlo atd.

Bonmoty, přísloví, výroky, aforismy, úsloví, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Bonmoty, přísloví, výroky, aforismy, úsloví, moudrosti, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o kráse od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Texas, Wyoming, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Arkansas, Mississippi, Maryland, Havaj, Nebraska, Tennessee, Illinois, Virginie, Louisiana, Montana, Alabama, Kansas, Nevada, Indiana, Západní Virginie, Oregon, Washington, Georgie, Minnesota, New York, Vermont, Oklahoma atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Full HD pozadí na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v notebook, počítač, mobil, smartphone, PC, displej, monitor, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Android, Windows Me, Slackware, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, květiny, ptáci, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy. Dostupné rozměry 854x480, 1600x2560, 1600x1200, 360x760, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 393x786, 2560x2048, 768x1024, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2160x3840, 750x1334, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, Recepty na vánoční pokrmy, Hry pro dívky online, Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, Nejlepší hry pro dívky, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, záliby a hobby, osobnosti, historie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, lékařství, poruchy, křesťanství, filozofie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, národnost, fikce a fantasy, umělci a umění, psychologie, sportovci a sportovkyně atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, A, Státní prapory zemí světa, Fotky Naomi Campbell, Dopravní značení, Nejhranější online testy a kvízy, humor, Jessica Biel, odkaz, webovky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, záliby a hobby, osobnosti, historie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, lékařství, poruchy, křesťanství, filozofie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, národnost, fikce a fantasy, umělci a umění, psychologie, sportovci a sportovkyně atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Jmelí, Sněhulák, Anděl, Ježíšek, LED svíčky, Dia, Přáníčko, Svíčky, Tablet, Korálky, Adventní neděle, Václavské náměstí, Brambořík, Umělý vánoční stromek, Adventní kalendář, Košíčky, PF, Santa, Vosí hnízda, Ohňostroj, Staroměstské náměstí, Monitor, Tapeta, Hostina, Film, Vánoční světýlka, bezlepkové cukroví, Betlém, Adventní trhy, Strom apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Super online hry zdarma, internet, pro dospělé, info, Adventní kliparty zdarma ke stažení, zdroje informací, B, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Státní prapory všech států, Prapory regionů a království, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Přáníčko stavil se tu zajíček
Zajímavé webové stránky
Lucy Liu sexy photos
Zajímavé internetové odkazy
Casino virtuel
Naše tipy na užitečné weby
Texaský hold’em poker
Linky na partnerské weby
Vlajky měst Kraje Vysočina
Doporučené odkazy
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.