Dále doporučujeme, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Síť, informace a zábava

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Strom, Brambořík, Kameňák, Pokrmy, Sám doma, Patchwork, Václavské náměstí, Vánoční stromek, Třásně, Smrk, Jarmark, Dárky, Francouzsky, Ostrava, Vánoční hvězda, Vánoční pozadí, Plocha, Historické ozdoby, Šišky, Advent, Wallpaper, Pozadí, Vánoční trhy, Jmelí, Vánoční koule, Jmenovka, Alkoholový kalendář, Vosí hnízda, Vánoční ubrusy, Špalda, Kuba apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, lékařství, křesťanství, historie, zločin a právo, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, mytologie, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, národnost, politici, přezdívky, školství, státní správa, poruchy, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, věda atd.

Klíčová slova: M, humor, Světové vlajky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Visačka na dárky, Online adventní magazín, odkazy, zajímavosti, Filmy, filmová kamera, střih, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie slavných osobností

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Adventury, Farmářské hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční tapety, Koledy, Zima, Jedle, Advent, Omalovánky, Drážďany, Štóla, Samolepky, Vánoční prostírání, Francouzsky, Staroměstské náměstí, Vánoční stromeček, Vánoční svařák, Šišky, Rostliny, Anděl, Husarské knoflíky, K Tisku, Nový rok, Pokrmy, Adventní věnec, Adventní svícen, Dia, Bůh, Košíčky, Vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Slámový adventní věnec, Pastýř, Adventní kalendář apod.

Informace, informace a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, nápoje, auta, zvířata, ovoce, stavby, zelenina, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, halloween, jídlo a nápoje, ptáci, láska, rostliny, muži, dopravní prostředky, přístroje, mapy, symboly, věda atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, měny, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky amerických států USA, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online hry zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, webové stránky, Online testy zdarma, Webové html5 hry zdarma, Iran, A, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, informace a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: M, URL, Přehled formátů souborů, Paris Saint-Germain F.C., zadarmo, webovky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Arsenal F.C., Dopravní značky, Biografie slavných osobností, F, Pozadí na plochu PC

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Obrázky ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro tablet, phablet, mobilní telefon, displej, notebook, počítač, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Java ME, Windows Server 2012, Windows XP, Mac, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Mint, Chrome OS, Windows Me, Windows 95, Windows 10. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, zvířata, jídlo a nápoje, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, květiny, kytky. Zvolte si z rozměrů 360x760, 1800x1440, 375x812, 1920x1280, 800x600, 640x480, 750x1334, 1152x768, 1920x1200, 1280x800, 2160x3840, 1200x1920, 393x786, 1024x768, 854x480, 1080x1800 atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Frky, fórky, vtipy, vtípky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtipy, vtípky, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Moudra, aforismy, bonmoty, motta, hlášky, úsloví, rčení

Slavné citáty, Moudra, aforismy, bonmoty, motta, hlášky, úsloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zlu od různých známých osobností.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, ženy a dívky, láska, nápoje, zvířata, symboly, náboženství, ptáci, hudba, sport, halloween, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, mapy, přístroje, hmyz, stavby, květiny, smajlíci a emotikony, ovoce, auta, rostliny atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Latvia, Kliparty zdarma, Nej hry online, zeměpis, Sportovní tapety na PC, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Obrázky ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro tablet, phablet, mobilní telefon, displej, notebook, počítač, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Java ME, Windows Server 2012, Windows XP, Mac, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Mint, Chrome OS, Windows Me, Windows 95, Windows 10. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, zvířata, jídlo a nápoje, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, květiny, kytky. Zvolte si z rozměrů 360x760, 1800x1440, 375x812, 1920x1280, 800x600, 640x480, 750x1334, 1152x768, 1920x1200, 1280x800, 2160x3840, 1200x1920, 393x786, 1024x768, 854x480, 1080x1800 atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Závodní, Sportovní a podobně.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Minnesota, Arizona, Louisiana, Michigan, Severní Karolína, Illinois, Delaware, Vermont, Utah, Texas, Iowa, Severní Dakota, Idaho, Oregon, Kentucky, Kansas, Pensylvánie, Rhode Island, Západní Virginie, Massachusetts, Tennessee, New Jersey, Colorado, Kalifornie, New York atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Moudra, hlášky, bonmoty, aforismy, myšlenky, motta, výroky

Citáty slavných, Moudra, hlášky, bonmoty, aforismy, myšlenky, motta, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, citáty o kráse, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: tipy, počítače, Super online kvízy, hyperlinky, Seznam souborových přípon, Přáníčka k svátku a jmeninám, pro dospělé, F, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, multimédia, Inzeruj, inzerce zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Community card poker
Naše tipy
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy
Lionel Messi
Zajímavé internetové odkazy
Biblické omalovánky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.