Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, bankovnictví, fyzika, chemie, jídlo, různé, nemoce, hardware, internet, latina, český jazyk, rostliny, příroda, lékařství a medicína, školství, materiály, účetnictví, nápoje, počítače, psychologie, náboženství a křesťanství, matematika, zkratky, literatura atd.

Informace, cestování, hry a informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, AIDS, Herec, Ministři, Český slavík, Dallas Stars, Dramatik, Architekt, Rétorika, Slovenští prezidenti, Brno, Lord, Hokejisté, Poprava, Exilový prezident, Prezidenti USA, Podnikatelé, Olympiáda, Královna, Florida Panthers, Orlík, NHL, Vládce, Starověký Egypt, Slováci, Američan, Protektorát, Francie, Esejista, Malíř, Antropolog, Svatý, Zpěvák, Olympijský vítěz, Avangard Omsk, Náboženství apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online hry zdarma, weby, Online hry zdarma, Světové vlajky, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, pro dospělé, pro děti, internet, Luis Alberto Suárez futbolista uruguayo, Skvělé hry online zdarma, webovky, zeměpis, Dopravní značky

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Náš tip, cestování, hry a informace

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Bonmoty, aforismy, myšlenky, hlášky, přísloví, výroky, rčení

Citáty slavných, Bonmoty, aforismy, myšlenky, hlášky, přísloví, výroky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o kráse od různých známých osobností.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, odkazy, Blahopřání nejen k narození miminka, Online hry zdarma, webové stránky, zdarma, Obrázek sovětské vajíčko, Staré hry online, Tapety na plochu počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Síť, cestování, hry a informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Logické hry, Strategické onlinovky apod.

Výroky, myšlenky, moudrosti, aforismy, hlášky, bonmoty, moudra

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, moudrosti, aforismy, hlášky, bonmoty, moudra, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Státní prapory, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky ke stažení, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Obrázky ke stažení, URL, humor, Omalovánky k vytištění, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, počítače, Obrázky a kliparty zdarma, hyperlinky

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Sportovní, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, nástroje, fyzika, stavebnictví, jídlo, literatura, různé, matematika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, psychologie, latina, cestování, příroda, internet, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, software, školství, nemoce, zkratky, nápoje, sport, kultura atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Monitor, SMS, Silvestr, Ohňostroj, Kapr, Láska nebeská, Adventní trhy, Schleich, Papírové ozdoby, Vídeňský punč, Vánoční svařák, Osvětlení, Alkoholový kalendář, Svíčky, Sněhulák, Keramika, Adventní kalendář, Vosí hnízda, Pro děti, Pastýř, Štěstí, Nový rok, Jedle, Tichá noc, Ježíšek, Obrazovka, Vánoční svíčky, Bramborový salát, Přání, Štědrý den, Linux apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Delaware, Virginie, Connecticut, Kentucky, Arizona, Ohio, Nové Mexiko, Severní Karolína, Mississippi, Kalifornie, Maryland, Georgie, New York, Wisconsin, Západní Virginie, New Jersey, Pensylvánie, Idaho, Vermont, New Hampshire, Maine, Indiana, Jižní Dakota, Nebraska, Louisiana atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online adventní magazín, linky, Velikonoční wallpaper vejce, Super online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Catherine Zeta-Jones, Online biografie, životopisy osobností, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Sportovní, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vtípky, kameňáky, fórky, ftipy, fóry, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, fórky, ftipy, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit soubory následujících typů: internet a web, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek hnědé vajíčko, V, F, multimédia, Vlajky států USA, Databáze osobností Kdo je to?, Online vánoční magazín, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Přáníčko stavil se tu zajíček
Odkazy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Dominikánské republiky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.