Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vtipy, frky, ftipy, anekdoty, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, ftipy, anekdoty, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Členské země americké federace, humor, Juventus Turín, internetové stránky, Dopravní značky, internet, Curacao, M, zeměpis, info, linky

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Přísloví, motta, výroky, moudrosti, aforismy, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, výroky, moudrosti, aforismy, moudra, myšlenky, z kategorií citáty o zdraví, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lži, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o ženách od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, zdarma, odkazy, Slovník pojmů Co je to?, Madonna, počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam vlajek amerických států, Gratulace a přání, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, online html5 hry apod.

Tapety na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. lze použít v displej, notebook, tablet, monitor, obrazovka počítače, PC, ultrabook, počítač, smartphone, mobil, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Android, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 7, Red Hat Linux, Slackware, Windows Me. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, zvířata, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, auta, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, příroda, krajina, motorky, motocykly, wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 1600x900, 1152x864, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1280x960, 1152x768, 1536x2048, 800x600, 1600x2560, 393x786, 375x812, 1600x1200, 1366x1024, 1152x1920, 1280x768 atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, hmyz, ovoce, sport, věda, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, auta, mapy, květiny, láska, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, smajlíci a emotikony, rostliny, muži, přístroje, nástroje a přístroje, nápoje, hudba, náboženství, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: kuriozity, Vánoční web, PC tapety pro Windows, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, PC pozadí pro Windows, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státy a jejich prapory, Gábina Partyšová, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, P, odkaz

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

PC pozadí pro Windows - obrázky na plochu PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro phablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, mobil, tablet, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy macOS, Windows 7, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows Me, Lubuntu, Linux Mint, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 10. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, noční města, hry a herní wallpapery, zvířata, hudební tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, auta, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, letadla, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1280x1024, 2048x1080, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1152x1920, 1600x900, 1152x768, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1536x2048, 375x667, 1366x1024, 1280x768, 1280x854 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, symboly, věda, hmyz, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, rostliny, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, mapy, stavby, ovoce, zelenina, muži, láska, jídlo a nápoje, zvířata, halloween, květiny atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: pro dospělé, Hry pro kluky, Seznam státních vlajek, Romulus Remus, Super online kvízy, doporučujeme, Obrázky zdarma, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, hyperlinky, webovky, zábava

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, URL, Super online kvízy, Online biografie, životopisy osobností, tipy, Sexy Julia Stiles, Dopravní značení, Biografie známých osobností, Hry pro kluky, multimédia, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Widescreen wallpapers, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Burkina Faso
Doporučené odkazy
Sexy Cameron Diaz
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé webové stránky
Obrázek Velikonoční králíček k tisku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Catherine Zeta-Jones

Děkujeme vám za vaši návštěvu.