Angelina Jolie profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Angelina Jolie

Angelina Jolie picture

profil Angelina Jolie

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Angelina Jolie. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Angelina Jolie? Kolik váží, kolik měří Angelina Jolie? Jaké jsou míry Angelina Jolie?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Angelina Jolie ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Angelina Jolie se narodila 1975-07-04. Měří 173 cm. Váží 54 kg. Míry Angelina Jolie (prsa-boky-pas) jsou 92-64-92.

Křestní jméno:Angelina Jolie
Příjmení:Voight
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1975-07-04
Míry:92-64-92
Výška:173 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:http://angelinajolie.euweb.cz
Národnost:Americká
Občanství:USA
Stav:svobodná
Děti:Maddox Chivan Jolie (adoptován)
Filmy:Love and Honor,
Mr. and Mrs. Smith,
Shark Tale,
Alexander,
Sky Captain and the World of Tomorrow,
Zloděj životů,
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života,
Hranice zlomu,
Život nebo něco takového,
E! Rank: 25 Toughest Stars,
The Big Breakfast,
Sedmý hřích,
Lara Croft - Tomb Raider,
60 sekund,
Sběratel kostí,
Bláznivá runway,
Narušení,
AFI's 100 Years...,
Podoby lásky,
Zločin a trest v New York City,
Gia,
True Women,
Ruce od krve,
George Wallace,
Mojave Moon,
Love Is All There Is,
Foxfire,
Bez Důkazů,
Nebezpečná síť,
Cyborg 2,
Lookin' to Get Out
Místo narození:Los Angeles, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Angelina Jolie foto a fotky Angelina Jolie.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Angelina Jolie biography, profile you can found here


Angelina Jolie obrázek, foto

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Zuzana Kajnarová

Zuzana Kajnarová Říčařová je česká filmová, divadelní, seriálová, rozhlasová a dabingová herečka. Kajnarová se narodila v Ostravě do rodiny inženýrky a inženýra Petra Kajnara (primátor Ostravy v letech 2006-2014). Její rodiče se později rozvedli.V dětských letech se chtěla stát...

Jared Leto

Jared Leto je slavný americký herec a herec, který se narodil 26. prosince 1971 v Bossier City v Louisianě, je synem Constance Leto a jeho otcem je Anthony L. Bryan.Ještě v době, kdy byl Jared malý se ale jeho rodiče rozvedli, a Jared tak vyrůstal jen s matkou a starším bratrem...

Bolek a Lolek

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují...