Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Informace, cestování, hry a informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tablet, Ježíš Kristus, Popelka, Wallpaper, Rumové řezy, Německy, Vánoční koledy, Šišky, Vídeňský punč, Linux, Francouzsky, Osvětlení, Kapr, Vánoční stromek, Brambořík, Linecká kolečka, Vánoční filmy, Mrazík, Osvětlení do oken, Štěstí, Vosí hnízda, Tapeta, Keramický adventní věnec, Ostrava, Plocha, Jmenovky, LED svíčky, Lego, Vykrajovátka, Drážďany, Tiskárna apod.

Klíčová slova: K, Obrázky na plochu počítače, V, zeměpis, Vlajka Surinamu, Tapety na PC, internetové stránky, Dopravní značení, Shiri Appleby, Státní vlajky států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, školství, Přehled souborových přípon

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Síť, cestování, hry a informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Adventury, Pro dívky a tak dále.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:Vánoční magazín, Obrázky na plochu počítače, Seznam zkratek a akronymů, webovky, Sexy Jessica Alba, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, tipy, Lechtivé fotky Penelope Cruz, Federace USA, K, Nej hry online

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

PC tapety pro Windows - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. doporučujeme pro ultrabook, displej, PC, počítač, mobil, mobilní telefon, tablet, monitor, notebook, smartphone, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, OSX, Windows 95, Android, Lubuntu, macOS, Java ME, Windows XP, Linux Ubuntu, Red Hat Linux. PC pozadí pro Windows z kategorií flóra, stromy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, fraktály, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, armáda, válka, zbraně, ptáci, nature - příroda, free wallpapers, zvířata. Stahujte v rozlišení 1600x900, 2048x1536, 360x640, 375x667, 1152x1920, 1600x1200, 1280x960, 1440x900, 1080x1920, 360x760, 1920x1080, 2048x1080, 1024x768, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x768 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Náš tip, cestování, hry a informace

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook, počítač, monitor, phablet, displej, PC a pro operační systémy Android, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows NT, Mac, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows Me, Windows 2000, Java ME, macOS. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, Rally, závody aut, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy, velkoměsta a noční život, fraktály, vesmír, kosmos, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, ptáci, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 2560x1920, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 412x846, 2560x2048, 1680x1050, 320x568, 1536x2048, 2048x1080, 1440x900, 1600x900, 1280x720, 800x600, 1280x1024, 3200x1200, 360x760 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, weby, Kam na výlet?, cestování, Online testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Thierry Henry, doporučujeme, linky, URL, multimédia

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, stavby, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, nápoje, ovoce, auta, květiny, muži, přístroje, náboženství, ptáci, zelenina, ženy a dívky, rostliny, halloween, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, symboly, věda atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: zajímavosti, M, zadarmo, Úspory vody, tepla, eletřiny, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, počítače, Přáníčka k výročí svatby, pro děti, Ilustrační obrázky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Adventury, Oblíkačky, Akční gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Barbie hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, křesťanství, historie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, věda, mytologie, herectví, herci a herečky, osobnosti, lékařství, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, státní správa, fikce a fantasy, politika, zločin a právo, sport atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: zábava, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, info, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, PC tapety pro Windows, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, Skvělé hry online zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, webové stránky, Raw vánoční cukroví, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Nelez každému do ... : Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

A teď mě vyfoť na té skále.

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé webové stránky
Úspory a spoření
Odkazy na užitečné webové stránky
Norská předpověď počasí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie Britney Spears
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Karl Marx, Adam Smith
Tipy na užitečné weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava

Děkujeme vám za vaši návštěvu.