Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

černý humor, ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O důchodcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, O škole, O ženách, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, geocaching, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Informace, informace a zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat, jak konvertovat soubory následujících typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, jídlo a nápoje, mapy, stavby, nápoje, osobnosti a lidé, muži, přístroje, hmyz, sport, dopravní prostředky, symboly, rostliny, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, láska, květiny, halloween, věda, ptáci, náboženství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, účetnictví, bankovnictví, nástroje, ekonomie a ekonomika, chemie, lékařství a medicína, jídlo, počítače, stavebnictví, fyzika, filozofie, cestování, sport, příroda, materiály, psychologie, český jazyk, nápoje, školství, technika, software, matematika, různé atd.

Klíčová slova: info, školství, Státní vlaječky, prapory, Členské země americké federace, Biografie Yasmine Bleeth, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Full HD tapety ke stažení, Sexy Catherine Zeta-Jones, linky, Super online flash hry, č, výukové pomůcky

Fóry, frky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky o tchýních, O Windows, O škole, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ženách, O manželství, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O mužích apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, Vánoce a Advent, halloween, ženy a dívky, sport, muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, rostliny, mapy, přístroje, hmyz, zvířata, jídlo a nápoje, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, láska, dopravní prostředky, zelenina, nápoje, symboly atd.

Internet, síť, informace a zábava

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Farmářské hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Adventury, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Auta a závodní apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Keywords:cestování, Super online kvízy, F, H, Omalovánky v USA a jejich použití, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, Nejhranější hry online, Přání k narozeninám, Online životopisy, biografie, Superhry a hry online zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Hlášky, bonmoty, moudra, výroky, aforismy, přísloví, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, moudra, výroky, aforismy, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Síť, informace a zábava

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Adventury, Logické hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Deskovky, Barbie hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana apod.

Frky, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, měny, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL apod.

Klíčová slova: weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Mariah Carey, pro dospělé, doporučujeme, počítače, Přání a obrázky, Free game online hry, Pozadí na PC ke stažení, F, Kliparty pro dokumenty

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Animace, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Rakousko-Uhersko, Gymnasté, Egypt, Podnikatelé, Exilový prezident, Olympijský vítěz, Němci, Dabérka, Country, Orlík, Zpěvačka, Atentát, Křesťanství, Náboženství, Čech, Pittsburgh Penguins, Dramatik, Máj, Charta 77, Český slavík, Mim, Producent, Poprava, Masový vrah, Spisovatel, Skladatel, Textař, Rock ‚n‘ Roll, Scénárista, HIV pozitivní, Nobelova cena, Philadelphia Flyers, Maršál, Zavražděn, KHL apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, hyperlinky, tipy, Biografie Jessica Alba, Vlajky států obrázků, URL, M, Proxy server, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značení, Online hry zdarma

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Animace, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

World wide web, internet, informace a zábava

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Závodní, Strategie, Střílečky, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Dopravní značky, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Online hry pro děti zdarma, Nepal, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, Prapory regionů a království, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, zeměpis, Lady Gaga, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Další odkazy:

Tara Reid
Tipy na Partnerské weby
Sexy Angelina Jolie
Partnerské internetové stránky
Poker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vše pro zvířecí miláčky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Der Futbol Club Barcelona
Naše tipy na zajímavé stránky
Gratulace a přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.