Partnerské weby, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Informace, důležité informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy, úsloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Prapory regionů a království, internetové stránky, kuriozity, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Heather Locklear, Online biografie, životopisy osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný slovník pojmů a termínů, Kate Hudson, Kliparty zdarma ke stažení, F, Wallpapers na PC ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace

černý humor, vtipy, frky, fórky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, frky, fórky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O důchodcích, Frky ze života, O škole, O ženách apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, nadpřirozené osoby, mytologie, křesťanství, umělci, národnost, státní správa, osobnosti, rodinné vztahy, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, filozofie, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, politika, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, sport, politici atd.

Keywords:multimédia, Členské země americké federace, Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Taylor Swift naked, humor, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, cestování, Mezinárodní den žen, Online hry zdarma, doporučujeme, č

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Síť, důležité informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Karetní, Strategie, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, Online testy zdarma bez registrace, Flags of the world countries, zdarma, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky ke stažení na plochu, webovky, Hry pro nejmenší online, Online hry pro děti zdarma, V

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Animace, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, filozofie, sport, počítače, lékařství a medicína, technika, bankovnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, matematika, různé, zločin a právo, chemie, nástroje, věda, literatura, hardware, kultura, latina, náboženství a křesťanství, zkratky, software, příroda atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Internet, síť, důležité informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: systémové soubory, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: webové stránky, Hry pro dívky online, Online hry zdarma, Paris Saint-Germain PSG, školství, info, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Online hry zdarma, výukové pomůcky, zeměpis, hyperlinky

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Animace, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, filozofie, sport, počítače, lékařství a medicína, technika, bankovnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, matematika, různé, zločin a právo, chemie, nástroje, věda, literatura, hardware, kultura, latina, náboženství a křesťanství, zkratky, software, příroda atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Náš tip, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, láska, stavby, náboženství, hmyz, zelenina, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport, ptáci, symboly, ženy a dívky, květiny, mapy, halloween, ovoce, rostliny, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lord, Miliardář, Miliardáři, Hudebnice, Český slavík, Renesance, Zavražděn, Američané, Prezidenti USA, Císař, Čeští králové, Exilový prezident, Žijící, Poprava, Továrník, Zpěvák, Obchodník, Gymnasté, Československo, Francie, Vojáci, Poslanec, Komik, Philadelphia Flyers, Normalizace, Rock ‚n‘ Roll, Brno, Mim, Svatý, Státník, Historik, Washington Capitals, Ministr, Sci-fi, Scénárista, Olympijští vítězové apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Schleich, Text, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Atmosféra, Jídlo, Patchwork, Bůh, Tiskárna, Vánoční ubrusy, Plzeň, Ježíšek, Sněhová vločka, Tichá noc, Ostrava, Kavkazská jedle, Láska nebeská, Přáníčko, Květiny, Adventní neděle, Windows, Adventní věnec, Adventní svícen, Osvětlení, SMS, Keramický adventní věnec, Vánoční pozadí, Lindt, Šišky, Vánoční ozdoby, Silvestr apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Pozadí na PC, tipy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled souborových přípon, Kalkata city, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Croatia
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Svaté Heleny
Tipy na Partnerské weby
Nádherná Sara Shimada
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Partnerské internetové stránky
Celebrity Jenny Mc Carthy
Linky na partnerské weby
Sexy Christina ricci

Děkujeme vám za vaši návštěvu.