Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Vánoční punč, LED svíčky, SMS, Dia, Dárky, Vánoční svařák, Recepty, Sněhulák, Linecká kolečka, Špalda, Vánoční pozadí, Neviňátko, Jingle Bells, Sám doma, Film, Vosí hnízda, Windows, Santa, Vánoční stromek, Anglicky, Přáníčko, Tiskárna, Adventní neděle, Popelka, Rumové řezy, Text, Keramika apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, země EU apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, displej, tablet, smartphone, počítač, phablet, monitor, PC, ultrabook, notebook, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Windows XP, Chrome OS, macOS, Linux Mint, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows 8. PC pozadí pro Windows z kategorií sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, nature - příroda, flóra, stromy, fantasy, fraktály. Stahujte ve velikostech 1280x960, 800x1280, 375x812, 2048x1080, 1920x1440, 2560x1600, 3200x1200, 412x846, 1024x768, 1280x800, 1080x1800, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 360x640, HD 1280x720, 1024x600 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, F, Prapory všech zemí světa, multimédia, Sexy Charlize Theron, humor, Full HD pozadí na PC, kuriozity, Obrázek Korzet, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, zábava, Stručný encyklopedický slovník

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Síť, informace, cestování, volný čas

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:internet, Ilustrace, obrázky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internetové stránky, Arsenal F.C., Webové online testy zdarma, V, linky, Catherine Bell, zadarmo, Online hry zdarma, zdroje informací

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Vtípky, frky, černý humor, fóry, vtipy, fórky

Chcete se uvolnit? Vtípky, frky, černý humor, fóry, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Windows, O Slovácích apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Sportovní, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Online testy zdarma, odkaz, Elisha Cuthbert celebrity, Vánoční magazín, Super online flash hry, webovky, Online poker, karetní hry na Internetu, F, ú, Pozadí na PC, weby

Fórky, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, auta, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, láska, mapy, rostliny, náboženství, hmyz, muži, Vánoce a Advent, zvířata, květiny, stavby, ovoce, přístroje, věda, symboly, sport, osobnosti a lidé atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Full HD tapety ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobil, notebook, monitor, phablet, počítač, PC a pro operační systémy Windows 10, Lubuntu, Android, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows Me, Java ME, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Slackware. Full HD pozadí ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, rostliny, moře, oceány, pláže, wallpapery, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, auta, motorky, motocykly, psi a štěňátka, květiny, kytky, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, letadla, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x1200, 375x812, 360x720, 1280x960, 1280x768, 1536x2048, 1920x1280, 1600x900, 1800x1440, 1536x864, 1280x1024, 1280x800, hi res 2560x1920, 412x846, 360x640, 768x1024 atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, Adventní magazín, Flags of the world countries, zajímavosti, Dopravní značení, F, Shakira, pro děti, tipy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Fórky, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, auta, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, láska, mapy, rostliny, náboženství, hmyz, muži, Vánoce a Advent, zvířata, květiny, stavby, ovoce, přístroje, věda, symboly, sport, osobnosti a lidé atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Arizona, Utah, Virginie, Západní Virginie, Colorado, Mississippi, Georgie, Tennessee, Connecticut, Maine, Oklahoma, Iowa, Texas, Aljaška, Jižní Dakota, Michigan, Maryland, Idaho, Nebraska, Severní Dakota, Arkansas, Vermont, New York, Missouri, Jižní Karolína atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled přípon a koncovek souborů, Super online flash hry, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kalkata, webové stránky, Vlajky amerických států USA, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státní prapory všech států, Online hry zdarma, Biografie Jenny Mc Carthy, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Celebrity Heidy Klum
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k narozeninám
Partnerské internetové stránky
Mezinárodní den žen
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Ekonomie, Karl Marx
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky států světa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.